Rekrutacja 2018/2019

Jubileuszowe XXV Okręgowe Mistrzostwa Pierwszej Pomocy PCK z udziałem „Herberta”

13 maja 2017 r. na Jasnych Błoniach w Szczecinie reprezentacja naszej szkoły w składzie : Klaudia Melkis, Aleksandra Kulasek, Magdalena Woronowicz, Maciej Fesio i Mateusz Maczuga, sprawdzała swoje umiejętności udzielania pierwszej pomocy. Zawody były przygotowane profesjonalnie, a pozorowane wypadki i urazy bardzo realistyczne. Nasza drużyna przygotowana przez Pana profesora Ryszarda Wrońskiego wróciła z pucharem (IX miejsce w województwie), prezentami ufundowanymi przez Dyrektora Zachodniopomorskiego Oddziału Okręgowego PCK oraz wieloma pozytywnymi wrażeniami i co najważniejsze bogatsza w nowe doświadczenia z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.

 

 

 Kącik Przedsiębiorcy

 

Fundacja
Zbigniewa Herberta

Klub
Herbertowskich Szkół

Poradnia dla osób 
z problemami narkotykowymi