Rekrutacja 2018/2019

XVIII Rajd PTTK „Baszta Kaszana”

 Jak co roku, w maju koło PTTK „Baszta Kaszana” w Trzebiatowie organizuje rajd pieszy z okazji nadania praw miejskich (w tym roku przypada 740 rocznica). W XVIII edycji rajdu nie mogło, zabraknąć uczniów naszej szkoły, reprezentowanej przez 5 drużyn (po 1 z klasy IA, IIA i II AZ oraz 2 z klasy IB).

Uczestnicy musieli wykazać się dużą wiedzą z różnych dziedzin oraz wykazać się umiejętnościami praktycznymi. Była to prawdziwa lekcja w terenie połączona z czynnym wypoczynkiem i elementem rywalizacji. Dodatkowy atutem rajdu była piękna, słoneczna pogoda, która towarzyszyła uczestnikom podczas dwudniowych zmagań, pozwalając zapomnieć o trudach 10 km marszu w zróżnicowanym terenie.

 

Wszyscy uczestnicy zostali nagrodzeni dyplomami za udział i pamiątkowymi butonami, a trzy najlepsze zespoły w każdej kategorii okazałymi pucharami. Miło nam poinformować iż w kategorii szkół ponagimnazjalnych I miejsce zajęła drużyna z klasy IB w składzie: Patrycja Hliwa, Zuzanna Krzywak, Jutrzenka Cirocka, Sandra Kanczurska, Dominika Tomaszczenik.

 Kącik Przedsiębiorcy

 

Fundacja
Zbigniewa Herberta

Klub
Herbertowskich Szkół

Poradnia dla osób 
z problemami narkotykowymi