Rekrutacja 2018/2019

Rozpoczęliśmy nowy rok szkolny 2017/2018

Pierwsze w tym roku szkolnym spotkanie społeczności herbertowskiej, poprowadzone przez Olę Oszuścik, rozpoczęto od powitania zaproszonych gości, pracowników szkoły, rodziców oraz uczniów. Po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu głos zabrała dyrektor Jadwiga Jaworska, wicestarosta Powiatu Gryfickiego Ireneusz Wojciechowicz orazprzewodniczącą Rady Szkoły Dorota Sobczak.

„To nie jest pierwsza uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego w naszym życiu, a jednak nie traktujemy tego dnia zwyczajnie… Zawsze towarzyszą mu emocje.” – tymi słowami pani Dyrektor podkreśliła,  że początek roku szkolnego to również początek kolejnego rozdziału w naszym życiu – bez względu na to, ile mamy lat.  Życzyła całej społeczności szkolnej, aby najbliższe 10 miesięcy przyniosło oczekiwane odpowiedzi na pytania: Co się zdarzy? Jakie odniesiemy sukcesy? Czy poradzimy sobie z nowymi wyzwaniami? Z jakimi ludźmi się spotkamy?

 

Do tych, którzy dołączają do naszej społeczności szkolnej w tym roku, pani Dyrektor zaapelowała, aby wraz  z nami zawalczyli o dobrą przyszłość trzebiatowskiego Herberta.

Wicestarosta Powiatu Gryfickiego pan Ireneusz Wojciechowicz życzył wszystkim zebranym  dobrego roku szkolnego, zdrowia i wytrwałości w zdobywaniu wiedzy.

Przewodnicząca Rady Szkoły pani Dorota Sobczak przekazała wszystkim życzenia owocnej pracy w całym roku szkolnym.

Uroczyste rozpoczęcie nowego roku szkolnego zbiegło się z przejściem na emeryturę wieloletniego pracownika naszej szkoły pana Ryszarda Piechowiaka, który po 37 latach pracy jako konserwator, przeszedł na zasłużoną emeryturę. Naszego Pana Rysia pożegnała Dyrektor Szkoły przekazując podziękowania oraz życzenia wszelkiej pomyślności, zdrowia, radości i pogody ducha. Z tej okazji okolicznościowy list przesłał także Przewodniczący Rady Powiatu.

Uroczystość rozpoczęcia roku szkolnego zakończyły spotkania z wychowawcami klas.

 Kącik Przedsiębiorcy

 

Fundacja
Zbigniewa Herberta

Klub
Herbertowskich Szkół

Poradnia dla osób 
z problemami narkotykowymi